دکتر حسین ظفری در تجمع بزرگ سلیمانی ها در فریدونکنار

عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین(ع):
سیلی زدن به آمریکا ادامه دارد.
سپهبد سلیمانی نماد یک انقلابی کامل بود.
ایشان نماد بن‌بست‌شکنی تحریم‌ها بود نه وادادگی در برابر فشارها.

 

عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین(ع):
سیلی زدن به آمریکا ادامه دارد/سپهبد #سلیمانی نماد یک انقلابی کامل بود. ایشان با اشاره به اینکه تفکر سردار سلیمانی برخاسته از تفکر امام خمینی(ره) بود گفت: یقین داریم که سیلی زدن‌ها به کشور آمریکا ادامه پیدا می‌کند.


#حسین_ظفری در اجتماع بزرگ مردم فریدونکنار که به‌ مناسبت شهادت سردار سلیمانی‌ در مصلی نمازجمعه برگزار شد اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر خود توانست انقلاب کند و چهل سال با همین اتکا مسیر را ادامه داد.  وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی درحال الگو شدن در دنیا است خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی به یک گفتمان و مدل تبدیل شده و باتوجه به اینکه درحال پیاده کردن الگوی انقلاب بود، آمریکا از او عصبانی شده و او را ترور کردند.ایشان با تاکید بر اینکه هیمنه آمریکا شکسته شد گفت: جمهوری اسلامی از سال ۵۷ یقه استکبار را گرفته و در چند سال گذشته این موضوع به اوج خود رسیده است.

#ظفری افزود: توانمندی ایران به نقطه‌ای رسیده است که پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی توسط نیروها و ابزارهای دفاعی داخلی سقوط می‌کند و همچنین درحالی که پس از جنگ جهانی دوم حمله به پایگاه‌های آمریکا سابقه نداشته اما امروز این امر توسط جمهوری اسلامی انجام می‌شود.ایشان گفت: #موشک ‌های ایران به پایگاه‌هایی اصابت کرده که به نوعی چشم و گوش آمریکا و اسرائیل بوده است.

وی تفکر سردار سلیمانی را برخاسته از تفکر امام خمینی(ره) دانست و اظهار کرد: پس از شهادت سردار سلیمانی، سلیمانی‌های زیادی تکثیر شدند و جوانان در این مسیر قدم گذاشته‌اند.

وی افزود: در پیچ تاریخی که قرار داریم آینده برای ما بوده و این سنت الهی است.
ظفری با اشاره به اینکه توجه سردار سلیمانی به ظرفیت داخل بود و با چراغ بیگانه حرکت نمی‌کرد یادآور شد: حاج قاسم تفکر نظامی و دفاعی کشورها را مردمی کرده بود و این نشان دهنده درس‌آموختگی از مکتب امام راحل است و دشمنان هم از این تفکر هراسان هستند.

ایشان با اشاره به اینکه سردار سلیمانی قدرت نظامی و دیپلماسی را با هم داشت تصریح کرد: درحالی که برخی افراد
#سردار_سلیمانی را یک فرد میانه رو معرفی می‌کنند اما باید بدانند که #حاج_قاسم نماد یک انقلابی کامل بود.

وی افزود: درحالی که تحریم‌های زیادی به کشور ما تحمیل شد اما هیچ اثری در کشور نداشت و اندیشکده‌ها اذعان می‌کنند که تا چند ماه آینده رشد اقتصادی ایران شروع می‌شود.
ایشان گفت: ان شاء الله این #جوان ها زانوزدن دائمی استکبار را خواهند دید.


لینک خبر:


ttp://www.bloghnews.com/news/411104

1398/10/20