ششمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم (بسیج ادارات استان تهران)

 

ششمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم بمنظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ از 23 آذرماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
به گزارش قسم از مرکز امامت ، ششمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم  به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ  از 23 آذرماه سال جاری به مدت سه روز با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام شهید سرافراز منظر قائم مزین شده بود با حضور فرماندهان بسیجی سازمان بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره برادر علیمردانی  نیز حضور یافتند که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره پرداخت.

فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج  اقشار در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث "اقتصاد مقاومتی" توسط استاد رمضانی، "اصول و مبانی تحقق دولت اسلامی" توسط استاد سردار قره باغی، "چرایی انقلاب اسلامی" توسط حجت الاسلام نظری و در پایان "چگونگی تحقق دولت اسلامی" توسط استاد حسین ظفری به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

همچنین به منظور آشنایی مدیران بسیجی با دستاوردهای ستاد فرمان اجرایی امام(ره) بازدید از مجموعه نمایشگاهی بنیاد برکت به عمل آمد.

منبع:

سامانه متمرکز فضای مجازی تهران بزرگ

 

http://emamat.ghasam.ir


1395/10/06